Prihláste sa
Prihlasovacie meno:
Heslo:
Zabudli ste heslo?
news_ico

POSCHODOCH.SK sprístupňuje finančné a technické údaje o bytoch a domoch správcu domu pre ich vlastníkov.


Údaje sú sprístupnené z informačného systému DOMUS používaného správcami domov.
news_ico
Môže sprístupniť údaje  pre viac ako 500 000 bytov
news_ico
Nájdete tu  napríklad údaje ako:
  • VYÚČTOVANIA
  • ÚČTY DOMU A BYTU 
  • GRAFY SPOTRIEB 
  • PREHĽAD FONDU OPRÁV 
  • ODPOČTY MERAČOV
  • ZÁPISNICE ZO SCHÔDZE
  • DÔLEŽITÉ OZNAMY
news_ico
ELEKTRONICKÉ DOKUMENTY
Schránky el. dokumentov sú už aktívne v pilotnej prevádzke s niektorými správcami. Prví používatelia si už našli plnohodnotné koncoročné vyúčtovania vrátane všetkých príloh priamo na portáli.
news_ico
ZASIELANIE NOTIFIKÁCIÍ
Zasielanie notifikácií o denných odpočtoch. Získajte dokonalý prehľad o Vašej spotrebe SV,TV. Sledujte denné odpočty pomerových rozdeľovačov nákladov na teplo.
news_ico
EXPORTY ZOSTÁV  
Väčšinu zobrazovaných zostáv si môžete jednoduchým spôsobom preniesť do ďalších programov. Viaceré zostavy sú k dispozícií aj ako PDF dokumenty.
news_ico
DOMOVÍ ZÁSTUPCOVIA
Majte k dispozícií všetky kontakty, ktoré potrebujete. Telefónne čísla, stránkové hodiny, fotografie Vašich domových správcov a mnohé ďalšie.
news_ico
DISKUSNÉ FÓRA
Podeľte sa o svoje názory s ostatnými užívateľmi. K dispozícii nájdete fórum správcu (pre otázky a problémy súvisiace so správou domu), všeobecné fórum pre všetkých ale aj súkromné fórum Vášho domu, do ktorého majú prístup len obyvatelia z Vášho objektu.
Domus
Anasoft

Portál je prevádzkovaný spoločnosťou ANASOFT APR, s.r.o., Mlynská dolina 41, 811 02 Bratislava, Tel. +421 2 32234484, IČO: 31361552, DIČ: 2020345778, právnická osoba je zapísaná v obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I v oddieli Sro,  vo vložke č. 6042/B.


Údaje prezentované na portáli sú poskytované správcovskými organizáciami používajúcimi informačný systém DOMUS.Portál poskytuje údaje výhradne po registrácií do portálu. Obchodné podmienky, cena a zmluvné informácie sú prístupné pred registráciou kedykoľvek po zadaní registračného kódu. Zadaním registračného kódu nevznikajú používateľovi žiadne povinnosti ani záväzky a ani zmluvný vzťah. Zadanie registračného kódu slúži na geografickú identifikáciu používateľa, na základe ktorej sú sprístupnené obchodné podmienky a cenník. Zadanie registračného kódu nie je samotnou registráciou, je len jej prvým krokom. Registrovaným používateľom sú obchodné podmienky a cenník prístupné kedykoľvek po jeho prihlásení. 


V prípade akýchkoľvek otázok na prevádzkovateľa, prosím, kontaktujte nás prostredníctvom mailu na adrese  kontakt

V prípade, že sa Vaša otázka bude týkať správcu Vášho domu, je potrebné sa obrátiť priamo na Vášho správcu.