news_ico

Registračný kód

Pre získanie prístupu na stránky portálu potrebujete registračný kód, ktorý identifikuje Váš priestor. Tento kód získate od Vášho bytového správcu.
demo kod
Ak registračný kód už máte, ale nemáte ešte prihlasovacie meno, môžete pristúpiť k samotnej registrácii. Budete potrebovať mobilný telefón a mailovú schránku, kam Vám prídu dva kontrolné kódy. Zvoľte si prihlasovacie meno, heslo, prezývku, prečítate a odsúhlasíte všeobecné podmienky. Registrácia trvá len pár minút.
Registrácia
news_ico

Nedostal som kód...

Ak Vám Váš správca registračný kód neposkytol, oslovíme ho vo Vašom mene a pokial to bude možné, požiadame o vygenerovanie registračného kódu. V prípade záujmu o prístup do portálu stačí vyplniť nasledovné údaje, o zvyšok sa postaráme my.
Odoslaním údajov udeľujem spoločnosti ANASOFT APR, spol. s r.o. súhlas so spracovaním osobných údajov v súlade so zákonom č. 122/2013 Z.z o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v rozsahu meno, priezvisko, e-mail, adresa za účelom získania registrácie na portál poschodoch.sk. Súhlas udeľujem po dobu 2 rokov. Podľa §28 ods. 4 zákona o ochrane osobných údajov č. 122/2013 Z.z. je možné súhlas kedykoľvek písomne odvolať na adrese poschodoch@poschodoch.sk. Odoslaním údajov nevzniká nárokovateľné právo na získanie registračného kódu. Jeho vydanie je podmienené technickými možnosťami Vášho správcu.
*Vaše meno:

*Vaša emailová adresa:

*Mesto:

*Adresa Vášho bytového domu:

Číslo Vášho bytu:

Vaše mobilné číslo:

*Správcovská spoločnosť, ktorá spravuje Váš byt:

Captcha
*Zadajte kód (4 znaky) z obrázku:

* povinný údaj