news_ico

Registračný kód

Pre získanie prístupu na stránky portálu potrebujete registračný kód, ktorý identifikuje Váš priestor. Tento kód získate od Vášho bytového správcu.
demo kod
Ak registračný kód už máte, ale nemáte ešte prihlasovacie meno, môžete pristúpiť k samotnej registrácii. Budete potrebovať mobilný telefón a mailovú schránku, kam Vám prídu dva kontrolné kódy. Zvoľte si prihlasovacie meno, heslo, prezývku, prečítate a odsúhlasíte všeobecné podmienky. Registrácia trvá len pár minút.
Registrácia
news_ico

Nedostal som kód...

Ak Vám Váš správca registračný kód neposkytol, oslovíme ho vo Vašom mene a pokiaľ to bude možné, požiadame o vygenerovanie registračného kódu. V prípade záujmu o prístup do portálu stačí vyplniť nasledovné údaje, o zvyšok sa postaráme my.
*Vaše meno:

*Vaša emailová adresa:

*Mesto:

*Adresa Vášho bytového domu:

Číslo Vášho bytu:

Vaše mobilné číslo:

*Správcovská spoločnosť, ktorá spravuje Váš byt:

Captcha
*Zadajte kód (4 znaky) z obrázku:


* Súhlasím so spracúvaním osobných údajov spoločnosťou ANASOFT APR, spol. s r.o. v rozsahu kontaktného formulára za účelom kontaktovania mojej správcovskej spoločnosti ohľadom získania registrácie na portáli poschodoch.sk. Odvolanie súhlasu ako aj uplatnenie práv dotknutých osôb je možné kedykoľvek na mailovej adrese gdpr@anasoft.com alebo na korešpondenčnej adrese spoločnosti. Odoslaním údajov nevzniká nárokovateľné právo na získanie registračného kódu. Jeho vydanie je podmienené technickými možnosťami Vášho správcu.

* povinný údaj